Home / Social  / Lista Studenților admiși la Universitatea Transilvania

Lista Studenților admiși la Universitatea Transilvania

Lista finala a candidaţilor de origine etnică română din Republica Moldova, admişi ca bursieri (cu sau fara bursa) ai statului român la studii universitare de licenţă în învăţământul de stat din România, la Universitatea Transilvania

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Lista finala a candidaţilor de origine etnică română din Republica Moldova, admişi ca bursieri (cu sau fara bursa) ai statului român la studii universitare de licenţă în învăţământul de stat din România, la Universitatea Transilvania din Brasov începând cu anul universitar 2012-2013.

Pentru ajutor bobocilor nu ezitati sa ne contactati <CONTACTE OSBB BRASOV>

1.  BARBOS V. DIANA STRASENI                  Medicina FARA BURSA
2. VIERU I. ALEXANDRU ORHEI                  Muzica FARA BURSA-RED
3. GALUPA D. DUMITRU CHISINAU           Silvicultura FARA BURSA
4. CULIUC V. MIHAELA UNGHENI             Limbi moderne aplicate FARA BURSA
5. TACU C. NICOLETA HINCERTI                 Medicina FARA BURSA
6. ANISEI V. INGA CHISINAU                       Medicina FARA BURSA
7. GAIVAS A. ANA-MARIA BALTI               Medicina FARA BURSA
8. ZORIN A. SERGHEI RIBNITA                      Medicina FARA BURSA
9. JALBA M. ALINA MARIA BALTI             Medicina FARA BURSA
10. MARCHITAN M. CRISTINA CHISINAU Medicina FARA BURSA
11. IRODOI GH. DANIEL DROCHIA                Medicina FARA BURSA
12. POPA M. LIDIA UNGHENI                         Limba si literatura FARA BURSA
13. STRUGARU V. CRISTINA EDINET           Economie si afaceri internationale FARA BURSA
14. EJOVA S. ANASTASIA CHISINAU          Stiinte ale comunicarii FARA BURSA
15. DUMBRAVANU I. IRINA RISCANI         Finante FARA BURSA
16. TALPA N. NICOLAE CHISIANU               Silvicultura FARA BURSA
17. SOBRANETCHI I. ION UNGHENI             Ingineria autovehiculelor FARA BURSA
18. CALMIC V. VADIM BENDER                     Inginerie forestiera FARA
19. GORINCIOI I. ANDREI CALARASI         Inginerie mecanica FARA BURSA
20. PETICA V. VADIM TELENESTI                Ingineria transporturilor FARA BURSA
21. CAUZA D. CHIRIL BENDER                        Inginerie mecanica FARA BURSA
22. 1093 BUGA N. NICOLAE STRASENI       Ingineria autovehiculelor FARA BURSA
23. 2204 VIERU G. MAXIM UNGHENI          Ingineria autovehiculelor FARA BURSA
24. 2235 CISLARU I. IGOR FLORESTI            Silvicultura FARA BURSA
25. DRAGAN G. MIHAELA CHISINAU           Asistenta sociala FARA BURSARED
26. MINDRU O. CRISTIAN CHISINAU          Ingineria transporturilor FARA BURSA
27. LEVINTE E. RADU IALOVENI                  Ingineria transporturilor FARA BURSA
28. SANDULESCU P. PETRU ORHEI               Silvicultura FARA BURSA
29. DARABAN A. LIVIU BALTI                       Ingineria transporturilor FARA BURSA
30. CEBANICA I. MIRCEA FLORESTI           Silvicultura FARA BURSA
31. MELESINSCHI F. GHEORGHE REZINA Ingineria autovehiculelor FARA BURSA
32.CEBOTARI G. EUGENIU UNGHENI         Sociologie FARA BURSA
33. CERNEI S. VADIM BALTI                           Inginerie forestiera FARA BURSA
34. CECAN S. SERGHEI BALTI                         Inginerie forestiera FARA BURSA

Stiri din aceeasi categorie:

Review overview
NO COMMENTS

POST A COMMENT